top of page

Różności 2022

mocna kawa cos slodkiego m.jpg

Moi Mili,

dziś znów zrobiło się świątecznie i bożonarodzeniowo. Dlatego też zapraszam Was do obejrzenia zdjęcia szopki.

Kartka swiateczna 1 m.jpg

Moi Mili,


w tak dżdżysty dzień gorąco polecam mocną kawę, coś słodkiego, co niesie pociechę i uśmiech "od ucha do ucha".

szopka m.jpg

Moi Mili,


otrzymałam niedawno zimową kartkę. Spójrzcie proszę jaka urocza. Baśniowy krajobraz jest obietnicą tajemnicy , którą skrywa las, i której strzegą jego mieszkańcy...

Moi Mili,


choć święta już przeminęły, to zapewne baśniowa atmosfera zostanie z nami jeszcze przez chwilę i rozjaśni pochmurne, styczniowe dni.

Moi Mili,


czy pamiętacie jeszcze wakacje z fotografii? Dzieci zapewne nie. Ania z wielkim przejęciem słucha wspomnień, które przywołują załączone zdjęcia...

Moi Mili,


noworoczny czas to pora słania i składania życzeń rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Telefon komórkowy wyparł kartki świąteczne, listy i telefon stacjonarny. Pamiętacie jeszcze dawne budki telefoniczne? To z takich budek, jak ta na zdjęciu, niegdyś prowadziło się rozmowy, również te noworoczne.

Moi Mili,


odbyłyśmy wczoraj z Anią bożonarodzeniowy spacer szlakiem szopek. Polecam Wam taką refleksyjną wędrówkę u schyłku roku.

Dzień dobry Kochani :)

 

Życzę Wam z okazji nadchodzącego Nowego Roku pasma szczęśliwych dni, spełnionych marzeń, przede wszystkim zdrowia i wszystkiego, wszystkiego czego sobie tylko zapragniecie aby się Wam ziściło :)
Do zobaczenia na niedzielnym czytaniu baśni.

Moi Mili,


wrocławskie krasnoludki są znane wszem wobec.  Do tej pory były małe i mosiężne. Tymczasem na Jarmarku Bożonarodzeniowym pojawiły się spore i drewniane. Spójrzcie proszę jakie sympatyczne.

Moi Mili,


sądzę, że to wspaniały czas i wymarzona pogoda na spacery szlakami szopek, czyż nie?

szlakiem szopek m.jpg
Piękna niecocdzienność m.jpg

Dzień dobry Kochani :)

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wspaniałej atmosfery, pięknej choinki, cudownych prezentów, wielkiej miłości i równie pięknych spotkań. Do zobaczenie po świętach.

Posłuchajcie jeszcze jak Ania gra :)

Moi Mili,

Baśniowa atmosfera Świąt Bożego Narodzenia jeszcze trwa, a zatem chłońmy tę piękną niecodzienność.

Moi Mili,

czy choinka już ubrana? Cudownie jest pośród bombek i światełek. Przez chwilę możemy znów poczuć się dziećmi.

Wśród nocnej ciszy...

swiateczny kaktus m.jpg

Moi Mili,
czyżby zadziała magia Świąt Bożego Narodzenia? Zastanawiam się, ponieważ mój kaktus sprawił mi wielką niespodziankę i zakwitł. Spójrzcie proszę.

pierniczki 22 m.jpg

Moi Mili,
ozdabianie świątecznych pierniczków jest wielką przyjemnością. Ania z zapałem i finezją udekorowała piernikowe choinki.

Moi Mili,
wokół zrobiło się bajkowo, zimowo i bardzo świątecznie...

basniowo zimowo m.jpg

Dzień dobry Kochani :) Życzymy Wam bardzo przyjemnego, bardzo śnieżnego grudniowego weekendu. Zapraszamy na niedzielne baśniowe spotkanie i oczywiście życzymy udanych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenie. Do zobaczenia w niedzielę :)

Moi Mili,


czy świąteczne pierniczki są już upieczone? Najwyższa pora na pierniki!

Pierniczki 22 m.jpg

Moi Mili,


trudno nie ulec magii Świąt Bożego Narodzenia, gdy tyle światełek wokół nas, czyż nie?

swiateczne swiatelka m.jpg

Moi Mili,


wokół roi się od zimowych oraz baśniowych zaułków. Przyjemnie przycupnąć w jednym z nich i odetchnąć świątecznie.

basniowy zakatek m.jpg
zimowy swiat m.jpg

Moi Mili,


oby wrocławski krasnal kominiarz o imieniu Florianek przyniósł Wam wiele szczęścia.

Ulotka_basniowe urodziny m.jpg

Moi Mili,


na moim biurku przycupnęły literackie anioły, by strzec moich opowieści.

kartka urodzinowa m.jpg

Moi Mili,


bajecznie wygląda świat otulony białą, śnieżną pierzynką. Chłońmy zatem zimowe piękno... Czyż grudniowy czas nie sprzyja baśniom?

krasnal kominiarz 2 m.jpg

Moi Mili,

zapraszam serdecznie dzieci do zgłaszania się na baśniowe urodziny. Czyż nie byłoby przyjemnie w dniu urodzin odbyć podróż do czarodziejskiego świata w towarzystwie przyjaciół?

literackie anioly.jpg

Moi Mili,


Dziś jest dniem szczególnym, ponieważ to dziewiąta rocznica urodzin mojej Ani. Wszelkiej szczęśliwości Córeczko!

Moi Mili,

wejścia do gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego, w którym mieści się Instytut Psychologii, gdzie prowadzę zajęcia ze studentami, strzeże krasnal Freudek. Spójrzcie proszę jaki poważny i zadumany.

czytanie basni m.jpg
skrzat Freudek m.jpg

Moi Mili,


to niezwykła radość tworzyć dla najmłodszych i bardzo wymagających czytelników oraz dostrzegać zainteresowanie w dziecięcych oczach podczas słuchania baśni.

Moi Mili,


po baśniowym spotkaniu z dziećmi z drugiej klasy na moim stole pojawiła się wiosna. Spójrzcie proszę na kolorowe, radosne kwiaty.

Bukiet m.jpg
zimowa herbatka m.jpg

Moi Mili,

przed literackim spotkaniem z dziećmi dobrze smakuje zimowa herbatka, która wprawia w dobry nastrój i wywołuje uśmiech. Po takiej herbatce przyjemnie poczytać dzieciom baśnie.

Moi Mili,

karoce od zawsze inspirowały pisarzy i artystów. Ba, już samo słowo jest wielce poetyckie. Karocami podróżowały wielkie damy, a wśród nich Kopciuszek. Karoca Ani cały rok jest strzeżona przez piękne jajo. Teraz nadszedł czas, by zajrzeć do wnętrza jaja.

Karoca m.JPG

Moi Mili,


na taki dzień jak dziś polecam kawę, czekoladę i dobrą powieść.

Dzień dobry Kochani :)

 

Spójrzcie proszę na bardzo świąteczną kolekcję kul, która się właśnie powiększyła o kulę z Mikołajem i skarpetą. No bo przecież święta tuż tuż.

kawa czekolada m.jpg
myszy m.jpg

Moi Mili,


powiadają, że "kiedy kota nie ma, to myszy harcują". Ciekawe co robią pupile Ani, wśród których są i myszy, gdy zostają same w domu...

Moi Mili,


jak cudownie odnaleźć taką laurkę. Wspomnienie tamtych dni spędzonych z dziećmi daje poczucie sensu i siły, by dalej tworzyć.

Moi Mili,


za oknem pochmurno, mroźno i buro. Zniknęły gdzieś zieleń wiosny, błękit lata i złoto jesieni. Potrzeba nam barw, również tych słodkich. Spójrzcie proszę na czekoladowe kredki Ani. Pięknie pachną i malują uśmiechy - prawdziwe czary.

kredki m.jpg
Skrzaty butki m.jpg

Moi Mili,


pomalutku, powolutku zbliża się grudniowy, czarodziejski świat. Elfy szykują już prezenty. Nie zapomnijcie o listach do Świętego Mikołaja!

Dzień dobry Kochani,

 

 Zrobiło się troszkę mroźno, troszkę zimowo. A zatem specjalnie dla Was przepiękna, bajkowa kula z saniami i prószącym śniegiem.

Moi Mili,


w baśniach dobro zazwyczaj zwycięża, choć prawie zawsze pokonuje wielkie trudności. Wierzę, że również w życiu słodycz dobrych serc potrafi przeciwstawić się nienawiści bezdusznych.

Moi Mili,


jak co roku w Zamku Topacz zalśniły światełka.
Urzekły mnie balony. W każdym koszu podróżuje kto inny. Cudownie by było wzbić się w przestworza niczym ptak.

Moi Mili,


pociąg kojarzy się z podróżą, a podróżować jest tak przyjemnie. Pomarzcie zatem o czarodziejskiej wyprawie hen daleko w ten jesienny czas...

serce swiatlo m.jpg

Dzień dobry Kochani :)

 

Nie mogłam oprzeć się pokusie, by pokazać Wam jak radosna jest jesienna dynia skąpana w ciepłym, listopadowym słońcu.

Green Gables_kubeczek m.jpg

Moi Mili,


a może tak piękny dzień warto zacząć herbatką z Zielonego Wzgórza?
Tak czy owak pysznej, jesiennej herbatki Wam życzę w ten słoneczny dzień.

Moi Mili,


jesienny, nostalgiczny dzień skłania do refleksji, tym bardziej, że data szczególna. Pozostaje mi życzyć Wam czasu na długi, listopadowy spacer pośród opadających liści.

spacer we mgle m.jpg

Dzień dobry Kochani :)

 

W pierwszej kolejności pragnę Wam pokazać dyplom Ani otrzymany w recytatorskim konkursie w naszej szkole, z okazji "Dnia Pluszowego Misia". Przed nami drugi etap. A teraz przeczytam Wam wiersz "Dyniowa Wróżka".

Moi drodzy,

życzę Wam miłego popołudnia i zapraszam Was jak zawsze na niedzielne czytanie baśni. Do zobaczenia w niedzielę :)

Moi Mili,


widziałam wczoraj mgłę nad polem, która z daleka przypominała spokojne jezioro. Jesień, choć melancholijna, czaruje pięknem, które warto dostrzec. Tego piękna Wam życzę.

Dzień dobry Kochani :)

 

Mam dzisiaj przyjemność zaprosić Was na dwa koncerty, ponieważ dzieci pomalutku zaczynają szykować się do Świąt. Grają i śpiewają Ania i Dominik.

Moi Mili,


jeszcze jesiennie, jeszcze słonecznie, choć to czas porannych mgieł i spadających liści...

Moi Mili,


nie taka dynia straszna, gdy stoi w zacnym gronie ogrodowych skrzatów. Nie sprawiają wrażenia przerażonych i patrzą na nią z ciekawością.

Moi Mili,


czy babeczki Ani nie wyglądają smakowicie i bardzo dyniowo? Smakują równie wyśmienicie, jesiennym jabłkiem i gorzką czekoladą.

dyniowe babeczki m.jpg
grzybowe stadko.jpg

Moi Mili,


w jesiennym ogrodzie rozpanoszyły się grzyby. Upodobały sobie cienistą część trawnika. Spójrzcie proszę na okazałe stado.

Dzień dobry Kochani :)

 

Z okazji przejścia Ani do drugiej tury konkursu recytatorskiego poświęconego pluszowemu misiowi prezentuję Wam kulę z pluszowym misiem... a właściwie porcelanowym :)
Pozdrawiam Was serdecznie :)

Moi Mili,


Seniorzy to wyjątkowo zacna społeczność, z którą się znakomicie współpracuje. Otóż, są otwarci, życzliwi, zasłuchani i ciekawi świata z własnym osądem wszelakich spraw. Chętnie tworzą czasopisma czy kabarety. Spójrzcie proszę na zdjęcie. Czyż taka aktywność nie zasługuje na szacunek?

Moi Mili,

 

tegoroczna jesień szczodrze nas obdarowała. Wczesnym rankiem park pachnie liśćmi, krople rosy lśnią na trawie, a mewy obserwują świat wokół.

Moi Mili,


październik rozpieszcza nas ciepłem, słońcem i zachwycającymi barwami. Takiej jesieni nie wolno przegapić. Szukajcie zatem sposobności, by spacerować i chłonąć piękno wokół.

Dzień dobry Kochani :)

W szkole Ani szykuje się konkurs recytatorski dotyczący pluszowego misia. Na tę okazję napisałam dla Ani wierszyk "Portret pluszowego misia". Posłuchajcie :)

Witajcie Kochani :)

 

Chociaż nie za bardzo lubię Halloween, to myślę, że troszeczkę dyniowych akcentów i jakaś sympatyczna czarownica na miotle wcale nam w tym czasie nie zaszkodzi. W pojemniczku, który widzicie, gdzie u góry jest kula z odwróconymi do góry nogami są właśnie cukierki halloweenowe. Myślę, że to doskonały czas na odrobinę słodkości i sympatycznych czarownic wokół nas. A ja zapraszam Was na niedzielne czytanie baśni. Do zobaczenia :)

Moi Mili,


nic nie smakuje równie wybornie, jak  racuszki sporządzone wedle babcinego przepisu nadziewane jabłuszkami z Baśniowego Zielonego Wzgórza. Palce lizać!

Racuszki.jpg

Moi Mili,


czy zebraliście już barwne bukiety? Ania zebrała całe mnóstwo. Nie przegapcie złota i rdzy u Waszych stóp.

Moi Mili,


dzisiejszy dzień rozpieścił nas słońcem i ciepłem, a także szczodrze obdarował złotem i purpurą liści. Jesiennych barw nie wolno przegapić. Znajdźcie proszę chwilkę na zachwyt...

Moi Mili,


cudowności z Anne of Green Gables Museum zawitały w naszej kuchni. Zrobiło się bardzo literacko i powieściowo. Zapachniało wokół szarlotką i herbatą z malinami, a na kolanach Ani pojawiła się powieść Lucy Maud Montgomery.

Dzień dobry Kochani :) 


Poznajcie naszą małą pluszową Anię z Zielonego Wzgórza, która przybyła do nas wprost z Kanady z Muzeum Ani z Zielonego Wzgórza - Anne of Green Gables Museum.
Miłego dnia Wam życzę :)

kolorowe liscie.jpg

Moi Mili,


czupryny drzew zaczęły zachwycać swymi barwami. Nadeszła pora bukietów z liści. Życzę Wam pięknych i barwnych...

Dzień dobry Kochani :)

 

W tak piękny jesienny dzień, ja i bardzo wesoła dynia Ani życzymy Wam kolorowych liści, ciepłego słońca i długiego spaceru, po kasztany oczywiście :)

Dyniowy skrzat.jpg

Moi Mili,

jeszcze chwilka dzieli nas od złotych i rudych, jesiennych liści. I pomyśleć, że gdzieś tam daleko dojrzewają pomarańcze...

mala dynia.jpg

Moi Mili,


w Dniu Chłopca życzę Wszystkim Chłopcom, by spełnili swe chłopięce marzenia. W Muzeum Powozów w Galowicach Ania miała okazję poczuć się jednym z Was.

Moi Mili,

jesienny ludzik życzy Wam barwnych liści, ciepłego słońca, soczystych jabłek i słodkich gruszek. Tak mi dziś rano powiedział ten sympatyczny i bardzo dyniowy skrzat.

pomaranczowe drzewko.jpg

Moi Mili,


skrzaty leśne najlepiej wiedzą, że jesienną porę umili talerz ciepłej, dyniowej zupy. Ba, nawet mała dynia to dla skrzata coś wielkiego i źródło obfitych zapasów.
A dynia Ani śmieje się do Was radośnie, zadowolona ze swego położenia.

Dzien chlopaka.jpg

Dzień dobry Kochani :)


Wykorzystajcie ten piękny, jesienny dzień na spacer i wędrówkę pośród liści, które już pomalutku zaczynają robić się kolorowe.

Moi Mili,


choć na dworze deszcz i szaruga, to kasztanowe ludziki wywołują uśmiech i miłe wspomnienia dzieciństwa. Oto te, które zrobiła Ania z dziadkiem.

Moi Mili,


w ten uroczy dzień ślę Wam słonecznikowe słońce wprost z Baśniowego Zielonego Wzgórza. Czyż "złota polska jesień" nie jest zachwycająca? Takich pięknych dni Wam życzę.

Dzień dobry Kochani :)

 

Spójrzcie proszę na piękny las w szkle, który Ania zrobiła na szkolnej wycieczce. Życzymy Wam właśnie takich jesiennych, wspaniałych wycieczek :)

Moi Mili,


o jesiennych darach snuć można wiele opowieści albowiem jesień jest szczodra i wiele nam ofiarowała. Pośród owoców, kasztanów i orzechów ważne miejsce zajmują pękate i fikuśne dynie. Ba, może któraś jest zaczarowana, jak ta z baśni o Kopciuszku.

slodkiego dnia.jpg

Moi Mili,


u schyłku lata wróciło do mnie wakacyjne wspomnienie kwiatów bugenwilli. Zatęskniłam odrobinę za błękitnym niebem i słońcem. Jak dobrze, że zdjęcia zatrzymały tamten beztroski czas.

laurka 02.jpg

Moi Mili,


ciut chłodniej i nieco bardziej melancholijnie, ale nadal pięknie wokół nas. Chłońcie zatem jesień póki ciepło i słonecznie.

Moi Mili,


wrześniowe, łagodne słońce czyni świat delikatniejszym. Po wczorajszej burzy nad skwerami unosiły się poranne mgiełki i powietrze zapachniało. Wystarczy chęć i chwilka, by dostrzec piękno wokół.

Moi Mili,


małe, białe dynie to pierwsze zwiastuny jesieni, które Ania ozdobiła drewnianymi biedronkami i ustawiła na stole. Czyż nie są urocze?

Dzień dobry Kochani :)

 

W tak piękny, jesienny dzień trzeba koniecznie wybrać się na spacer. My jesteśmy właśnie w parku przy pomniku Chopina.
Do zobaczenia w niedzielę :)

jesienne dynie.jpg

Moi Mili,


na przekór burym chmurom życzę Wam słodkiego dnia.

Letnie bugenwille.jpg

Moi Mili,


nic nie czyni tyle radości jak drobne dowody miłości, czyż nie? Kiedy patrzę na laurkę od Ani, dokładnie tak czuję.

ciepla jesien.jpg

Moi Mili,


wrześniowe róże zachwycają urodą i zniewalają zapachem. W moich baśniach w ogrodach wróżek rosną czarodziejskie róże, które bacznie obserwują i rozprawiają o tym co wokół. Jednak to te milczące skrywają w sobie królewską tajemnicę, pilnie strzeżoną przez kolce.

dynie biale.jpg

Moi Mili,


postanowiłam zostać dzień dłużej w sielskiej atmosferze okolic Baśniowego Zielonego Wzgórza i zaprosić Was do obejrzenia dożynkowych zdjęć.

Dzień dobry Kochani :)

 

Jesteśmy właśnie w drodze na Baśniowe Zielone Wzgórze. A w pobliskich wioskach po drodze szykują się dożynki. Spójrzcie proszę na dekoracje dożynkowe. Tu akurat jesteśmy w Rogowie Sobóckim. Bardzo sielski krajobraz. Do zobaczenia w niedzielę :)

Dzień dobry Kochani :)

 

W dniu pierwszego września życzymy Wam z Anią cudownego roku szkolnego, wielu nowych przyjaźni i wszystkiego, wszystkiego dobrego w nadchodzących dniach :) 

A po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego wybierzcie się na spacer wykorzystując piękną wrześniową pogodę. Właśnie Ania pokazuje Wam zebrane kasztany.

Do zobaczenia w niedzielę.

slodkosci.jpg

Moi Mili,


wakacje dobiegły końca i troszkę żal minionego lata. W takiej chwili pociechę niosą słodkości...

Moi Mili,


dojrzały już, wypieszczone pocałunkami słońca, owoce jarzębiny. Czerwone kuleczki przywołują wspomnienie dzieciństwa i czasów, w których tworzyłam z nich sznury korali...

Kochani 🙂 Życzę Wam cudownych, ostatnich dni wakacji, długich spacerów, pięknego słońca i bardzo przyjemnego przejścia lata w taką ciepłą, wczesną jesień 🙂 Do zobaczenia 🙂

Dzień dobry Kochani :)

 

Spójrzcie proszę na myszki wracające z wakacji. Czyżby szykowały się podobnie jak wy do szkoły? Tak czy owak wracają ze swoich różnych dalekich podróży :)

Moi Mili,


po powrocie do domu miło zachwycić się urodą własnego miasta. Wrocław urzeka dostojnym pięknem.

Dzień dobry Kochani :)

 

Posłuchajcie proszę jak pięknie gra kula, która jest pamiątką z wakacji nad jeziorem Garda z miasteczka Sirmione.

Moi Mili,


ostatniego dnia podróży żegnam Włochy i ślę Wam jeszcze odrobinę południowego piękna.

Moi Mili,


skąpane w słońcu Włochy zostały za nami, a wraz z nimi urokliwe, wąskie uliczki. Spójrzcie proszę na tę, na której małe ptaszki znalazły nocne schronienie. W szczególności upodobały sobie jeden sznur.

Gardone Riviera nad jeziorem Garda, sierpień 2022

Moi Mili,


wypieszczone słońcem pomarańcze dojrzewają na gałęziach, aby ostatecznie napełnić, stojące na straganach kosze i kusić przechodniów... Spójrzcie proszę na zdjęcia.

Dzień dobry Kochani :)

 

Pozdrawiamy Was serdecznie z nad jeziora Garda :)
Spójrzcie proszę jeszcze na uroczą uliczkę prowadzącą do samego jeziora :)

Dzień dobry Kochani :)

 

Witamy Was dzisiaj z bardzo deszczowego Salo, bo na jeziorze hula burza. Spójrzcie proszę :)

Dzień dobry Kochani :)

 

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie, jeszcze wakacyjnie, z pięknego,  słonecznego Desenzano, położonego nad samym jeziorem Garda. Spójrzcie proszę jak pięknie :)

Gardone Riviera nad jeziorem Garda, sierpień 2022

Moi Mili,
powietrze drży od gorąca, a pociąg mknie pod górę po krętej ścieżce... A tam wysoko u szczytu czeka nas cudny widok. Spójrzcie proszę sami.

Jezioro Garda 2022 roku, zapiski z podróży

Moi Mili,
dziś z Anią rozmawiałyśmy o miłości. Zapewne dlatego wybrałam zdjęcia, na których odnajdziecie bliskość, czułość i piękno przyrody.

Gardone Riviera nad jeziorem Garda, sierpień 2022

Moi Mili,
w upalny dzień przyjemnie zgubić się w wąskich uliczkach Limone, cytrynowym miasteczku o przepięknej architekturze i widokach zapierających dech w piersiach. Być może skrzat leśny - bajarz znalazłby właściwe słowa oddające niezwykłość tego miejsca...

Gardone Riviera nad jeziorem Garda, sierpień 2022

Moi Mili,

zapraszam do obejrzenia zdjęć z ogrodu botanicznego w Gardone Riviera. Odbyłyśmy dziś niezwykły i wielce inspirujący spacer pośród bujnej zieleni, kwiatów, rzeźb i oryginalnych zwierząt.

Dzień dobry Kochani :)

 

Zapraszamy Was dzisiaj do obejrzenia naszej wakacyjnej galerii zdjęć znad jeziora Garda.

Wakacje 2022, zapiski z podróży

Moi Mili,

jak wiadomo przez dziurkę od klucza można sporo zobaczyć. Wiadomo wszem wobec również, że "diabeł tkwi w szczegółach". Zapraszam zatem do obejrzenia zdjęć ze spaceru wzdłuż jeziora Garda.

Wspomnienia z wakacji 2022
Salo nad jeziorem Garda, sierpień 2022

Moi Mili,
kolejny raz poddałam się urokowi wąskich, ocienionych uliczek. Skąpane w słońcu Salo zachwyca zacnym się pięknem, kusi, by zajrzeć tu i ówdzie i odkryć ukwiecone zaułki.

Moi Mili,


w urokliwych uliczkach gubią się codzienne troski i rodzą marzenia... Za każdym zakrętem czeka nieodkryte piękno. Żal tylko, że czas tak szybko upływa...

Moi Mili,


miniaturowy świat, rozruszany wodą, jest ponoć dziełem jednego artysty. Wyrastał przez wiele lat na skraju lasu pomiędzy wioskami. Osobliwy i bardzo niezwykły.

Moi Mili,


czy nie cieszy Was widok bezchmurnego nieba. Lubię bezkres błękitu nad głową... Czasami jakiś biały obłok popłynie w dal lub zalśni ślad po samolocie. Dokąd zmierzają chmurka i pilot? To pozostaje tajemnicą dla patrzących nań z dołu.

niebo.jpg